Кутовий диван Х’юстон від ЛВС

Кутовий диван Х’юстон з оттоманкою — це ще одна новинка від ТД «ЛВС». Невеликий кут дає власникові дивану набагато більше варіантів його розташування в кімнаті. Диван-ліжко Х’юстон 2-х і 3-х місний з подвійним викатним механізмом спального місця відмінно пристосований для щоденного використання.

Кутовий диван Х'юстон від ЛВС Кутовий диван Х'юстон  з оттоманкою Кутовий диван Х'юстон Х'юстон кутовий диван

Купити  кутовий диван Х’юстон від ЛВС можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Розміри:
Диван (кут з оттоманкою):
довжина — 246 см, ширина — 95/167 см, висота — 100 см
Спальне місце: довжина — 195 см, ширина — 136 см
В розкладеному вигляді: довжина — 246 см, ширина — 240 см

Характеристика кутового дивану з оттоманкою Х’юстон:

1.Модифікація — Кутовий диван з оттоманкою; крісло

2.Комплектація — Кутовий диван з оттоманкою: подушки для сидіння знімні; відкидні підлокітники; короб для білизни в отоманці; столики в підлокітниках (додатково); дерев’яні опори — 6 шт. Кут правий / лівий за вибором.
Крісло: знімна подушка сидіння; відкидні підлокітники; короб для білизни; столики в підлокітниках (додатково); 4 дерев’яні опори.

3.Наповнення — М’який елемент спинки має еластичну підставу, наповнену кульками «комфорель» Сидіння багатошарове. Подушки для сидіння — з анатомічним ефектом, виготовлені, з ППУ високоякісного для підвищеної комфортності, маючі товщину 60 мм, які облицьовані синтепоном-300.
Форма спинки має вшитий поперековий валик. Подушки сидіння і підлокітники знімні.

4.Механізм трансформації — Викочування типу «Акнар» — для повсякденного сну.

5.Декор — Декор виконаний з основних матеріалів. Оббивка — тканина, шкіра, шкірозамінник. Декоративна відстрочка на сидіннях і подушках спинки. Опори дерев’яні.

Х'юстон від ЛВС

Зателефонуйте менеджеру, і Вас проконсультують з усіх питань — можливі тканини, в яких виготовляється диван, можливість зробити індивідуальний розмір, терміни виготовлення та способи доставки та оплати.

Доставка дивану від ЛВС Х’юстон:

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгорож, Чернівці, Рівне, Львів, Хмельницьк, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Рекомендуємо ознайомитися з кутовим диваном Медісон від ЛВС а також диваном Вермонт від ЛВС

Related Posts