Диван кутовий Медісон від ЛВС

М’який кутовий диван Медісон з оттоманкою — куточок виконаний у новому неокласичному стилі. Компанія ЛВС об’єднала в цьому дивані стиль і класику, раціональні рішення і м’які класичні форми. Це робить Медісон практично універсальним рішенням для будь-якого інтер’єру.

Диван кутовий Медісон

Як і у всій м’яких меблів ЛВС, корпус Медісона виготовлений з натурального дерева і багатошарової фанери. Анатомічно правильний кут нахилу спинки дивана і його пропорції зроблять відпочинок на ньому незабутнім і дуже комфортним. Особливу м’якість сидінню додає пружинний блок в поєднанні зі штучним пухом. Подушки спинки створені по новій розробці компанії ЛВС, і завдяки наявності великої кількості спеціальних камер з комфорель створюється ефект «занурення». Дуже актуальним рішенням в економії місця в квартирі, є короб в отоманці дивана. У нього можна помістити білизну і не доведеться шукати місце для комода.

Механізм трансформації седафлекс, який використовується в дивані кутовом Медісон, призначений для щоденного сну і є покращеним різновидом американської розкладачки. Відмінністю є високий матрац — 12 см. І посилена конструкція механізму.

Купити  диван  Медісон можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

До дивану можна також замовити крісло Медісон.

Характеристики дивану кутового Медісон:

  • Диван з оттоманкою: довжина — 300 см, ширина — 165 см, висота — 105 см
    спальне місце: довжина — 190 см, ширина — 135 см
  • Крісло: довжина — 120 см, ширина — 110 см, висота — 105 см

Зателефонуйте менеджеру, і Вас проконсультують з усіх питань — можливі тканини, в яких виготовляється диван, можливість зробити індивідуальний розмір, терміни виготовлення та способи доставки та оплати.

Доставка кутового дивану Медісон від ЛВС:

Купити диван Медісон з оттоманкою можна через наш інтернет — магазин меблів. Доставка по Києву безкоштовна, в інші міста (Львів, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Житомир і т. Д.) Перевізниками України.

Рекомендуємо переглянути Кутовий диван Вермонт від ЛВС а також шкіряний диван Палермо

Related Posts