Кутовий диван Вермонт від ЛВС

Кутовий диван Вермонт від ЛВС гармонійно буде виглядати в класичний вітальні, а також забезпечить стильну обстановку кімнати-студії. Якщо Ви цінуєте індивідуальність та унікальність то цей диван саме для Вас. Особливістю даного модуля є те, що він має подушки підлокітників і сидіння дивана – які знімаються.

Кутовий диван Вермонт від ЛВС диван Вермонт від ЛВС Диван кутовий Vermont Кутовий диван Вермонт

Для кращого й комфортного відпочинку спинка дивану має особливий нахил, що дозволяє розташуватися з найбільшим комфортом людям , які мають високий і середній зріст. При потребі диван легко можна перетворитися в двоспальне ліжко. Даний модуль має вбудований механізм трансформації — «американська розкладачка» — гостьовий варіант підвищеної комфортності.

Крім кутового дивана, ТД «ЛВС» пропонує Вам прямий диван та крісло Вермонт. Диван оснащений механізмом трансформації — «американська розкладачка» — гостьовий варіант підвищеної комфортності. Прекрасним доповненням до кутового дивану послужить крісло. Комплект м’яких меблів «Вермонт» прикрасить собою і вітальню квартири, виконаної в класичному стилі, і кабінет для переговорів, і кабінет керівника.

Купити кутовий диван Вермонт від ЛВС можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Розміри (довжина х ширина х висота):

Кутовий диван: 310 * 210 * 105 см;
спальне місце: 180 * 135 см;
Крісло: 127 * 105 * 105 см

Технологічний опис кутового дивану Вермонт:

1. Модифікація — Кутовий диван; диван; крісло.

2. Комплектація — Кутовий диван: механізм розкладки з матрацом на пружинному блоці; декоративні вставки на підлокітниках з деревини твердих порід; дерев’яні декоративні опори — 2 шт.
Диван: механізм розкладки з матрацом на пружинному блоці; декоративні вставки на підлокітниках; 2 дерев’яні декоративні опори.
Крісло: декоративні накладки на підлокітниках; 2 дерев’яні декоративні опори.

3. Наповнення — Підстава спинок і не розкладних сидінь складається з гумотканинних ременів.
Сидіння з анатомічним ефектом, виконані з ППУ, облицьовані синтепоном-300.
Подушки спинки і підлокітники наповнені сіліконізованими кульками «Комфорель».
4. Механізм трансформації — «Американська розкладачка» — гостьовий варіант підвищеної комфортності.

5. Декор — Оббивка: шкіра або тканина — рекомендується однотонна.
Декор виконаний з основних матеріалів і накладок (5 колірних рішень) з деревини твердих порід. Декоративні строчки на спинці, сидіннях і підлокітниках сприяє більш тривалому терміну експлуатації моделі.
Модель встановлена на дерев’яні опори.

Вермонт диван Вермонт від ЛВС Розкладачка - гостьовий варіант Вермут Прямий диван вермонт і крісло

Доставка кутового дивану Vermont:

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Хмельницьк, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгорож, Чернівці, Рівне, Львів, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Рекомендуємо переглянути кутовий диван Палермо та ознайомитися з каталогом меблів

Related Posts