Мехіко кутовий диван з оттоманкою від ЛВС

Кутовий диван Мехіко з оттоманкою від ЛВС сучасного європейського дизайну, призначений для щоденного відпочинку «сидячи» і «лежачи».

Всі деталі дивану поєднані гармонійно відповідаючі сучасному дизайну та вишуканості. Витончені лінії декору роблять даний диван унікальним та неповторним. Конструкція дивану Мехіко забезпечує максимум м»якості та справжнього комфорту.

Місткий ламінований короб який знаходиться в оттоманці дозволить зберігати в ньому ваші улюблені речі. Доречною перевагаю є те що можлива комплектація кріслом.

Мехіко кутовий диван Мехіко кутовий диван з оттоманкою від ЛВС

Боковини дивана виконані в оригінальному дизайні декоровані м»якими підлокітниками, наповненими синтетичним пухом. Встановлено диван на опорах висотою 40 мм, виготовлених з деревини твердих порід.

Подушки дивану а також кут їх нахилу, висота, форма і наповнення спроектовані так, щоб можна було приймати форму сидячої людини.

Мехіко диван Диван мехіко

Подушки дивану спинки незмінні і при розкладанні не потребують багато місця. Знімні подушки дивану прикріплюються до каркасу механізму за допомогою текстильної застібки – липучки.Для забезпечення щоденного сну диван обладнаний механізмом що викочується.

Купити  кутовий диван Mehiko від ЛВС можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Основною перевагою кутового дивану Мехіко з оттоманом від ЛВС є використання при виготовленні натуральних матеріалів.

Ви можете ознайомитися з новинкою в цій серії диванів — Мехіко кутовий. Його особливістю є повноцінна м»яка спинка і підлокітник в крісельній частині.

Розміри (д х ш х в):

  • Диван: 285 х 105 х 165 см
  • спальне місце: 195 х 155 см

Технологічний опис кутового дивану Мехіко з оттоманкою від ЛВС

1. Диван кутовий з оттоманкою

2. Диван з оттоманом, крісло в яке вбудований короб для розміщення білизни

3. М’який елемент сидіння складається з поролону який має високу м»якість та шар синтепону. М»який елемент спинки на рамковій підставі має наповнення у вигляді синтетичного пуху.

4. Диван Мехіко має механізм викочування, що дає можливість використовувати його у використанні для щоденного сну

5. Модель дивану можна замовити в будь-яких вподобаних Вам тканинах, або в натуральній шкірі.

Доставка дивану  кутового Мехіко від ЛВС:

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгорож, Чернівці, Рівне, Львів, Хмельницьк, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Рекомендуємо переглянути кутовий диван Х’юстон від ЛВС а також Кутовий диван Шарлотта

Related Posts