Стінка Мелані у вітальню

Новинка в модельному ряду 2014 фабрики ЛВС вже завоювала серця не тільки продавців, а й покупців меблів. Враховуючи те, що стінки знаходять все більшу популярність в Україні, торговий дім ЛВС вчасно врахував цю тенденцію.

Мелані виконана в традиційному класичному стилі, вона комбінує в собі функціональність, вишуканість і красу. У ній об’єдналися модні тенденції відкритих ніш і класичні вітрини.

Стінка у вітальню Мелані виготовлена з високоякісного ламінованого МДФ який має спеціальні властивості: вогнестійкість, біостійкість, водостійкість в кольорі горіх. Відмінною її особливістю є можливість збільшувати її довжину за рахунок розсування її складових частин (див. Фото стінки). Це є дуже актуально, якщо ви маєте багато вільного місця у вітальні, якщо ж простору в обріз, то стандартні розміри Мелані будуть до речі.

Стінка Мелані

Ціна на стінку у вітальню Melani залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

Розміри (мм.): Довжина — 3480, ширина — 516, висота — 2255

Ви можете подивитися всі представлені в нашому магазині класичні стінки.

Проконсультуйтеся у менеджера про наявність товару на складі, про способи та терміни доставки і про індивідуальні знижки.

Доставка класичної стінки Мелані у вітальню:

Купити стінки в вітальню можна прямо через наш сайт або зателефонувавши по одному з наших номерів. Доставка здійснюється по всій теріторріі України (Київ, Чернівці, Житомир, Львів, Ужгород, Рівне, Івано-франківськ).

Також рекомендуємо подивитися стінки від ТМ ЛВС Селена та Афіна

Related Posts