Кармен стінка від ЛВС

Стінка Кармен являється однією з новинок від ЛВС. Торговий дім «ЛВС» весь час слідкує за новими ідеями в сфері меблевого виробництва, чітко й послідовно розвивається, постійно пропонуючи покупцеві нові рішення, вдосконалюючи сервіс. Так, як кожна стінка виконана з особливою унікальністю і неперевершеністю.

Кармен виконана в традиційному класичному стилі, вона комбінує в собі функціональність, вишуканість і красу. Стінка стане вишуканим атрибутом вашої вітальної кімнати. Стінка в вітальню Кармен виготовлена з високоякісного ламінованого МДФ в кольорі горіх.

Ціна на стінку у вітальню Karmen залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

Технологічні особливості стінки Кармен від ЛВС:

  • Виробництво: Китай
  • Колір: горіх
  • Матеріал: МДФ
  • Розміри вітрини: Довжина — 2855, ширина — 550, висота — 2262.

Проконсультуйтеся у менеджера про наявність товару на складі, про способи та терміни доставки і про індивідуальної знижці.

Кармен стінка від ЛВС

Доставка стінки Кармен у вітальню:

Купити стінку Кармен можна через наш Інтернет — магазин меблів. Доставка здійснюється по Києву та в інші міста (Львові, Чернівцях, Тернополі, Кіровограді,Ужгороді, Рівному, Житомирі і т. д.) Перевізниками України.

Рекомендуємо переглянути стінку Мелані та класичну стінку Селена

Related Posts