Класична стінка у вітальню Селена

Купуючи стінку у вітальню, потрібно пам’ятати, що вона повинна гармонійно виглядати в інтер’єрі вашої кімнати. Класичні меблі завжди були і залишаються актуальними. Вони символізують розкіш, витонченість, вишуканість. Інтер’єри, оформлені в класичному стилі, відрізняються вишуканістю і благородством.

Стінка Селена виготовлена у вигляді подіуму по центру для того, щоб можна було її використовувати крім всіх її призначень як підставку під телевізор, при цьому ніша досить простора, щоб вмістити техніку великих розмірів. Купити стінку Селена від ЛВС можна для розміщення посуду, сервізу, антикваріату та інших цінних предметів у склянних вітринах. Власне самих вітрин тут дві, по обидві сторони від подіуму, при цьому їх розміщення симетричне.

Ціна на стінку у вітальню Selena залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

стінка у вітальню Селена

Технічна характеристика класичної стінки Селена:

  • Матеріал виконання — МДФ, колір -горіх.
  • Розміри стінки Селена від ЛВС (довжина, ширина, висота): 3030 х 535 х 2270

Проконсультуйтеся у менеджера про наявність товару, про способи та терміни доставки зі складу

Доставка класичної стінки Селена у вітальню:

Купити класичну стінку Селена в вітальню можна прямо через наш сайт або зателефонувавши по одному з наших номерів. Доставка здійснюється по всій теріторріі України ( Чернівці,Ужгород, Рівне, Львів, Івано-франківськ).

Рекомендуємо також подивитися: Класичну стінку Афіна від ЛВС а також каталог меблів до вітальні

Related Posts