Стінка для вітальні Рафаелла

Стінка для вітальні Рафаелла додасть до інтер’єру Вашої вітальної кімнати легкий і світлий настрій. Легкість, витонченість, вишуканістьсаме так можна описати враження, яке справляє стінка. Але не тільки шикарний візуальний образ є гідністю стінки Рафаелла, але і її висока функціональність і практичність. Матеріал виготовлення стінкиМДФ, Розміри стінки дозволяють встановити її навіть в невелику вітальню. Виробництвофабричний Китай.

Стінка для вітальні Рафаелла - Купити класичну стінку

Світла стінка для вітальні може використовуватися як під телевізор, так і просто для декору. Шляхетний патинований білий колір буде розкішно виглядати в будьяких класичних інтер’єрах.

Рекомендуємо переглянути Стінку Кармен від ЛВС а також Стінку 8801 Китай

Ціна на стінку Рафаелла у вітальню від китайського виробника залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

Розміри стінки у вітальню Рафаелла:

  • Вітрина однодверна: 806ш / 510г / 2260в
  • Тумба під телвізор: 1617ш / 556г / 603в
  • Вітрина однодвернакутова: 840ш / 550г / 2260в

Стінка Рафаелла

Доставка класичної стінки для вітальні Рафаелла:

по Україні (у Києві, Кіровограді, Чернівцях, Львові, Луцьку, Тернополі, Ужгороді можлива збірка нашими фахівцями). Можливий самовивіз або відправка Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ціна доставки і установки стінки уточнюється у менеджера індивідуально.

Ви можете подивитися всі представлені в нашому магазині класичні стінки.

Related Posts