Спальня — це така кімната, в якій не місце зайвим речам.

Двоспальне ліжко, нічний столик до нього, декілька зелених рослин і кілька книг — все, що потрібно для романтичності й безтурботності в комфортній спальні! Не менш важливу роль виконує і медитативне мерехтіння світильника, і гармонія кольору. Але, мабуть, головним предметом меблів є ліжко.
Ще цариця Клеопатра любила  розкіш у своєму незвичайному палаці і вельми трепетно ставилася до своєї інтимної території — спальні. Навіть для неї найбільш значущим предметом всього інтер’єру було саме ліжко. Будучи місцем любові і спокою, сучасні спальні в будь-якій квартирі є самим затишним і казковим приміщенням, в якому завжди панує тиша й спокій. Спальні кімнати, є місцем справжнього  таємничого відпочинку, в якому люди переживають найприємніші години свого життя. Тому дуже важливо, щоб інтер’єр такої кімнати неодмінно розташовував до комфортного й казкового проведення часу. Насправді, слід докласти чимало зусиль, щоб можна було досягнути справді затишної атмосфери. Повноцінну спальню можна створити лише комплексно, враховуючи вплив інтер’єру і меблів.
спальні, виконані в сучасному оригінальному стилі

 Класична і сучасна спальні.

 Класична спальна кімната більше підходить для шанувальників витончених форм, розкішної атмосфери минулих часів. Гармонійні, плавні форми предметів меблів створять воістину елегантний дизайн, а звичні, теплі колірні рішення підкреслять вишуканий смак її власників. Якщо ж Вам більше подобаються модні тенденції, то спальні, виконані в сучасному оригінальному стилі, — Ваш варіант. Гра малюнку, кольору і форми підкреслять динамічний спосіб життя.

Які ліжка можна знайти в магазинах міста?

Сучасні дизайни ліжок просто вражають своєю витонченістю і вишуканістю. Ви може знайти в меблевих магазинах або у віртуальних магазинах дійсно царські спальні гарнітури, які Вам дозволять відчути себе в обіймах неймовірної насолоди, воістину магічних, приємних сновидінь. Варіантів на сьогоднішній день існує так багато, що напевно без проблем зможете зробити виключно правильний вибір.
Наш інтернет магазин www.elite-mebli.kiev.ua  пропонує Ван найбільший асортимент спалень, диванів та інших меблів за найкращими цінами. Доставка по всій Україні.

Related Posts