Зовсім скоро в Києві пройде найбільша меблева виставка KIFF 2016. Тільки з 9 по 12 березня киянам і гостям столиці надається можливість дізнатися про останні тенденції в світі дизайну інтер’єру, подивитися кращі колекції від відомих виробників, познайомитися з новими бізнес-партнерами і бути в курсі всіх змін на українському ринку освітлення та дизайну інтер’єру.

  • Дата виставки: з 9 по 12 березня 2016 року
  • Місце проведення виставки: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вулиця Салютна, 2-Б, м. Київ.

KIFF 2016 принесе користь, як учасникам, так і відвідувачам. Щорічна подія об’єднує іноземних та українських виробників. У насичену програму KIFF 2016 входять різноманітні майстер-класи від кращих дизайнерів, семінари, тренінги та багато іншого.

Виставка меблевого форуму KIFF 2016 - Київ

Що можна побачити на виставці KIFF 2016 року?

  1. «Київ Експо Меблі 2016» припаде до душі дизайнерам і меблевим реалізаторам, які займаються продажем меблевих колекцій для житлових і громадських приміщень. Тут ви зможете зустріти учасників не тільки України, але з країн ближнього і далекого зарубіжжя.
  2. «Офіс 2016» — виставка, яка надає можливість ознайомитися з широким асортиментом меблів для офісних приміщень. Важливу роль відіграє освітлення і текстиль для офісу, які не тільки підкреслюють статус компанії, але і позитивно впливають на самопочуття працівників.
  3. Виставка «Кухня 2016» допоможе зрозуміти нові тенденції дизайну кухні в сучасних квартирах. Це буде єдина спеціалізована виставка в Україні, яка розкриє всі секрети дизайнерів і виробників. У століття сучасних технологій кухня повинна виглядати стильно і модно.

Відгуки учасників про виставку KIFF

Основна концепція KIFF 2016 — об’єднати дизайнерів різнобічних поглядів, які пропонують креативні ідеї по меблюванню, висвітленню та оформленню житлового простору. Різні проекти дозволяють підкреслити унікальність меблевих виробників і знайомлять відвідувачів з мінливими тенденціями.

Відкриття виставки в 2015 році. Посли з різних країн
Відкриття виставки в 2015 році. Посли з різних країн

Архітектор Шепель зазначив: «Щорічна виставка KIFF 2015 прекрасно продемонструвала, що в дизайні нічого не стоїть на місці. Тенденції постійно змінюються, а це найголовніше на сьогоднішній день ».

Власник компанії «Еліо Україна» — Юрій Користильов висловив позитивні враження про виставку KIFF 2015: «Я отримав навіть більше, ніж розраховував на меблевому форумі. Наш стенд відвідало чимало відомих архітекторів і з’явилося багато потенційних покупців ».

Коли пройде міжнародна виставка в Києві KIFF 2016

Якщо Ви хочете купити меблі для спальні або побачити стильну ідею для власного інтер’єру, відвідайте KIFF 2016 року в Києві. Ця зустріч міжнародного меблевого форуму допоможе знайти унікальні пропозиції і познайомить клієнтів з вашими товарами.

Відкриття КІФФ в 2014 році
Відкриття КІФФ в 2014 році

У минулому 2015 році KIFF привернула інтерес дизайнерів, архітекторів і власників готельного бізнесу з таких країн як: Грузія, Болгарія, Молдова, Румунія і РФ. В цьому році відвідування виставки планують також великі іноземні виробники, які пропонують для реалізації на українському ринку нові меблеві колекції.

Related Posts