Матеріали для виготовлення дивана. Що краще?

Сьогодні, кожен може вибрати собі будь-яку оббивку дивана і обмеженням може бути тільки розмір гаманця: безліч квітів, тисячі дизайнів, натуральні матеріали, штучні матеріали, натуральна шкіра, екошкіра, штучна шкіра. При цьому кожний виробник постійно намагається здивувати інноваціями — тканини з водовідштовхувальним, не забруднюючим покриттям, тканини хамелеони, екошкіри, та інших винаходів.Таким чином, і ціни на тканини варіюють і розділяються на групи або категорії. Безліч відомих компаній, виробляють дивани на замовлення, що дає можливість покупцеві самостійно обрати оббивку для дивана і задовольнити їх.

Диван шкіряний

Тепер залишається головне питання — як обрати диван, за якими критеріями?

Головним в даному питанню є те, що потрібно — керуватися такими критеріями, як міцність, гігієнічність, антистатичні властивості, гармонійність поєднання оббивки дивана з інтер’єром приміщення, країною і фірмою-виробником, і, звичайно ж, ціною. Найпопулярніші і поширені оббивки диванів: флок, штучний нубук, жакардові велюри, терможоккарди, мікрофібра, штучна шкіра, шкіра, шинілл, гобелен.
Флок виготовляється шляхом нанесення спеціально оброблених і подрібнених волокон на підготовлену і проклеєну текстильну основу щільного складу. Завдяки електростатичному полю наелектризовані волокна лягають вертикально і щільно один до одного. Вартість Флока невисока але він бархатистий і міцний, при цьому варіації кольорів найрізноманітніші і задовольнять будь-якого покупця.
Штучний нубук — новинка в меблевому виробництві. У зв’язку з тим, що штучний нубук проходить додаткову термообробку він міцніше і має хорошу Антистатику й водовідштовхувальні властивості, він стійкий до стирання і довговічний. Штучний нубук стоїть нижче, ніж натуральні матеріали в оббивках диванів.
Жакардовий велюр — цей матеріал має різноманітний тканинний узор, який створюється на спеціальних машинах. Це вишукана і елегантна, комфортна тканина.
Терможоккард виготовляється за навою технології — при якій барвники переносяться на текстильну основу. Характеристики такої тканини — висока виносливість і добре піддавання чищенню. Терможоккард добре проявляє свої якості на кутових диванах і диванах-книжках.
Штучна шкіра набуває популярності в сьогоднішні дні, вона ідеально імітує шкіру і завдяки безлічі тиснень, кольорів і стилів задовольнить переваги самого вимогливого замовника. При дотриманні правил користування, буде служити і радувати око тривалий час а невисока порівняно з шкірою ціна підсилює її популярність.
Шинілл виготовляється особливим способом плетіння подрібненого ворсу, закручуючи його пропускаючи між двох ниток основи. Є два види шинілла — однорідний і змішаний. Шинілл дуже міцний і має високу виносливість.
Гобелен це вид жокардової тканини, виготовляється на верстаті але, незважаючи на це, виглядає немов витканий вручну — натуральна бавовняна тканина, яка має широкий вибір кольорів.
Мікрофібра нова тканина яка має високу міцність і стійкість до хімічного та світлового впливів. Цю тканину можна прати тому, що виготовляється з 100% поліестеру або бавовни. Завдяки своїм якостям і всіляким забарвленням мікрофібра застосовується при виробництві якісних м’яких меблів і підходить для будь-якого інтер’єру.
Сучасні новинки у виготовленні оббивок дозволяють створювати безліч стилів, кольорів та фактур.

У нашому інтернет — магазині Ви можете придбати дивани та м’які меблі кращих виробників в найрізноманітніших тканинах. Про всі новинки в матеріалах оббивки ми будемо повідомляти в нових статтях на elite-mebli.kiev.ua

Related Posts