Як обрати Меблі для вітальні

Вітальня, типова для української родини сьогодні — це центральна кімната в трикімнатній квартирі для сім’ї з 3-х або 4-х чоловік. У такій квартирі зазвичай облаштовують 2 спальні і вітальня. Вітальня найчастіше відіграє роль об’єднуючу всю сім’ю, коли і батьки і діти хочуть побути разом. Також вітальня може знадобитися для прийому гостей з нагоди якого-небудь свята. Якщо зовсім недавно вітальня як особлива кімната взагалі не існувала, оскільки вона служила одночасно і спальнею для одного члена сім’ї, то зараз все частіше спостерігається картина, коли ніхто не зазіхає на неї як на спальне місце. Тільки в цьому випадку можна дійсно правильно обставити вітальню, без присмаку спальні.

Саме у вирішенні цієї проблеми можливі подальші плани щодо меблювання вітальні. Питання стоїть прямо: якщо тут буде чиєсь спальне місце, то на головну роль претендує диван-ліжко. Він повинен мати дві функції. Вночі він — ліжко, а вдень диван. У цьому напрямку працювали до останнього часу багато вітчизняних дизайнерів. Зразків таких диванів багато — диван-книжка, диван-розкладачка, диван з розкладними бічними частинами. Але всі вони відрізняються ваговитістю, застарілим незграбним виглядом. Крім того, такі дивани швидко ламаються і стають покаранням для того, хто повинен кожен день його розкладати і складати.

Зараз все більше сімей мають можливість зробити справжню вітальню, схожу на такі кімнати у садибах, котеджах, замках і в просто добротних двох і трьохповерхових будинках. Тоді центром вітальні стане не диван, а стіл, який повинен виглядати якщо не шикарно, то принаймні оригінально і витончено. За таким столом, накритому красивими частуваннями в стильній посуді буде приємно сидіти і гостям і великій родині під час спільного обіду. Для дітей такі домашні урочисті посиденьки запам’ятаються обов’язково на довгі роки. Вони будуть про них згадувати у своєму дорослому житті як про щасливе дитинство.

Меблі для вітальні - секрети вибору меблів

Звичайно, дуже важливий вибір решти меблів, різних прикрас, освітлення та інших деталей інтер’єру. Щоб все це не виглядало як випадково зібране разом, треба визначитися із загальним стилем кімнати-вітальні.

У сучасних меблевих магазинах пропонуються меблі різних стилів. Особливо популярні два стилі — класичний і сучасний. Вибір стилю залежить, в першу чергу, від віку головних членів сім’ї. Молоді сім’ї вибирають сучасність, а зрілі люди віддають перевагу класиці. Меблі завозять тепер з багатьох країн — від Італії, Іспанії, Франції, до Китаю. Меблі кожної країни має свої характерні риси. Меблі українські або із Східної Європи зазвичай зручні, комфортні, практичні, функціональні.

У меблях із західних країн переважають розкіш, оригінальність. Головне в цих меблях — ексклюзивність і дорогий зовнішній вигляд.

Іншими словами, наші меблі мають спальну зовнішність, а західні зразки виглядають парадно.

Меблі для вітальні  із Китаю несуть на собі національне, східне забарвлення. Крім того, китайські шафи, стінки, буфети мають модульну структуру. З таких елементів-модулів можна зібрати, як у дитячому конструкторі, кілька різних варіантів обстановки. Це дає можливість змінювати стиль оформлення вітальні, допомагає всі меблі розставити раціонально і зручно.

Оскільки облаштуванням нової квартири займаються найчастіше молоді люди, слід ближче придивитися до сучасного стилю, інакше до стилю Модерн. Головний елемент цього стилю — квіти. Кольорів у вітальні повинно бути багато і різних. Картини, прикраси, шпалери — всі елементи повинні бути проникнуті квітковими мотивами.

Дуже важливий елемент інтер’єру в стилі Модерн — це різні ніші, полки, на яких можуть лежати сувеніри, книги. У моді зараз японські мотиви і вітражі. Ще одна деталь сучасного стилю оригінальні, вишукані колірні тони і відтінки — оливковий, ліловий, золотий, сріблястий. Оформлення вітальні в формі Модерн вимагає тонкого смаку, знань основ меблевого дизайну. Тому слід скористатися консультацією професійного дизайнера.

Ознайомтеся, будь ласка, з розділом меблі для віталень в нашому інтернет — магазині меблів elite-mebli.kiev.ua. Тут завжди можна знайти стінки, вітрини, серванти та інші меблі, які прикрасять Вашу вітальню або весь будинок.

Related Posts