Меблі для спалень з Румунії

Купити якісні меблі для спальні не завжди просто. Зараз існує величезна різноманітність меблів для спалень на меблевому ринку. Варіантів є безліч, а саме меблі для спалень з Румунії користуються великим попитом в Україні.
Румунські меблі мають високу якість, що є перевагою перед іншими країнами і фірмами — виробниками. Така якість досягається в результаті жорсткого контролю виробництва на кожному етапі. Унікальна румунська продукція виходить в результаті ручної роботи, яка з’єднується з виробничим процесом. Кожен елемент меблів у спальні — ліжко, шафа, комод допрацьовується вручну високопрофесійними працівниками. На кінцевих стадіях виробництва автоматизація практично відсутня. Секрет якості румунських меблів полягає ще в тому, що румунські майстри не використовують для виробів массив дерева, який старше двадцяти років.

Меблі для спалень з Румунії

У Румунії обирають для меблевого виробництва спалень виключно якісний массив дерева. Зазвичай при виготовленні спалень використовують масив з черешні, бука, клена, горіха. І особливість вибору деревини — відбираються найстаріші дерева, так як меблі з такого массиву прослужать довше. Румуни люблять декорувати меблі різними елементами різьби, яку роблять ручним способом. Це дає можливість випускати оригінальні і неповторні гарнітури.
Румунські майстра протягом багатьох років підтверджують і завойовують лідируючі позиції у виробництві меблів, якість їх роботи настільки високо цінується у світі, що дизайнери з Італії часто розміщують замовлення на виробництво спальних меблів в Румунії.

Румунські фабрики спалень

MOBEX — меблевий гігант і одне з найбільш відомих і старих підприємств Румунії з виробництва не тільки спалень, але і меблів у вітальню, їдальню і взагалі в будинок. Розташовується ця фабрика в Тиргу Мореш. На сьогоднішній день комплекти спалень, які вироблені на заводах MOBEX надходять на продаж в багато країн світу. А колись ця фабрика була всього лише невеликим ательє. Пройшло трохи менше ста років і маленьке підприємство перетворилося у серйозного виробника. Виробник MOBEX виготовляючи румунські спальні використовує якісний массив бука, явора, липи, черешні, клена. Також іноді, для створення декорацій можуть застосовувати МДФ.
Покриття у румунських меблів для спалень може бути найрізноманітнішим — від шпону, до інкрустації і ручної різьби, а так само досить часто для обробки застосовують ковані елементи.
Так само хотілося б відзначити ще одну фабрику, яка розділяє лідируючі місця на ринку румунських меблів для спалень — SIMEX. Це відносно молоде меблеве підприємство. На ньому працює не менша кількість фахівців ніж на MOBEX, і виробництво тут має свої відмінності. Основними породами дерева тут є горіх, черешня і клен. Меблевики SIMEX виробляють як стандартні спальні, так і незвичайні.

Висока якість досягається ще й тим, що румуни використовують тільки добре відібрану надійну фурнітуру. Таким чином, ліжко або комод може служити не одне десятиліття. В даний час румунські спальні випускають як класичні, так і в стилі модерн. Звичайно, румуни враховують віяння моди, проте велика частина румунських спалень випускаються в класичному стилі.

Cпальня Елеганс Румунія (Elegance)

Спальні гарнітури та їх комплекти

Дуже зручним є те, що всі гарнітури з Румунії мають велику кількість елементів, що дозволяє обставляти як маленькі спаленьки, так і спальні величезних розмірів.

Стандартний комплект складається з кількох предметів — це ліжок, тумбочок, шаф, туалетних столиків, комодів. Кожна позиція може мати кілька варіантів виконання — якщо ліжко, то це розміри (1,4; 1,6; 1.8 тощо), якщо шафа розміри та кількість дверей (на 2 двері, на 3,4,5… шафа купе). Ціна румунських меблів далеко немаленька і може досягати 10000 євро, але якість коштує таких коштів.
Продукцію з Румунії можна придбати не тільки в спеціалізованих магазинах, але і через всесвітню мережу інтернет. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас щодо наявності, ціни і терміни доставки спалень з Румунії у ваш будинок.

Ми завжди раді співпраці, і допоможемо Вам вибрати і купити одну з румунських спалень на нашому сайті elite-mebli.kiev.ua

Related Posts