Ego2 — меблі для віталень від Аква Родос

Меблі для віталень Аква Родос Ego2 — це дивовижне поєднання простоти форм з витонченістю дизайну в стилі модерну. Стінка Ego2 від Аква Родос зроблена на новітньому обладнанні за кресленнями італійського дизайнера Даніеля Роде.
Фахівцям з АкваРодос вдалося поєднати максимальну функціональність, сучасний дизайн, шикарний зовнішній вигляд і екологічно чисті матеріали в одну стінку Ego 2.

Ego2 - меблі для віталень від Аква Родос Меблі для вітальні Ego-2 виготовлені з європейських комплектуючих

Купити стінку Ego-2 можна у нас на сайті. Ціну уточнюйте у менеджера по телефону за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Меблі для вітальні Ego-2 виготовлені з європейських комплектуючих:

  • корпус стінки — з високоякісного австрійського ДСП («Egger»),
  • фасади — з польського МДФ («Kronospan») і фурнітури «Blum».

Купити стінку для вітальні Ego-2 Меблі від Аква Родос Ego2

Фурнітура від австрійської компанії Blum (БЛЮМ) — запорука довговічного і якісного використання стінок. Доводчики, які використовуються у вітальнях АкваРодос, виготовлені світовим лідером у виробництві меблевих комплектуючих, мають унікальний дизайн і досконалі форми.

Купити стінку у вітальню від Аква Родос Ego2 Розміри стінки у вітальню від Аква Родос Ego2

Доставка та ціни меблів для віталень Аква Родос Ego2:

Доставка меблів відбувається в заводських упаковках по всій території України (Житомир, Львів, Ужгорож, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Мукачеві). У деяких містах (Київ, Одеса, Дніпропетровськ) можливе збирання нашими фахівцями.

Рекомендуємо переглянути:

Related Posts