Марсель диван кутовий

Кутовий диван Марсель доповнює колекцію елегантних шкіряних диванів від виробника Nicolas. Марсель стане невід’ємним атрибутом у вітальню поціновувачів елегантності й ексклюзивності, так як дані модулі виготовляються на фабриці в Китаї на замовлення української фірми. Шкіряні дивани оббиті натуральною високоякісною шкірою, що являється показником дійсно якісного виготовлення. (наявність у двох кольорах -. Див малюнок), каркас даного модуля виготовлений з масиву гевеї натурального дерева, і в наповненні використовується ППУ високої щільності разом з синтетичним пухом. В якості місця для сну використовується американська розкладачка.

Купити кутовий диван  Marsel можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером:  +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Марсель диван кутовий - Меблі у вітальню Кутовий диван Марсель Диван марсель від nikolas Меблі у вітальню - Марсель

Країна виробник: Малайзія.

Ширина (мм) 2800х2300

Глибина (мм) 950х980

Висота (мм) 1000

Комплектація кутового дивана Марсель:

Диван кутовий складається з місця для сну «широка частина», кутової частини і крісельної частини 2 з реклайнером «одномісна або двомісна»

Доставка  дивану Марсель для вітальні:

по Україні службами доставки або будь — яким іншим способом(у Івано-Франківську, Чернівцях, Рівному, Луцьку, Львові, Тернополі можлива збірка нашими фахівцями). При наявності на складі у постачальника (м.Київ) у двох — трьох денні терміни. Так само можлива збірка нашими фахівцями в деяких містах ( Харків, Одесса, Дніпропетровськ, Київ …), повний список міст уточнюйте у менеджера.

Рекомендуємо переглянути диван з оттоманкою Манчестер а також всі представлені на нашому сайті дивани кутові

 

Related Posts