Двохярусне ліжко трансформер Ясна для дитячої кімнати

Особливістю даного ліжка є його розбірна конструкція, що дуже зручна і дозволяє експериментувати з простором інтер’єру. Сьогодні Ви вирішили, що Ваші діти будуть спати на двох окремих ліжках, що стоять віддалік один від одного, а завтра — навпаки, вирішили, що потрібно вивільнити трохи додаткового місця для письмового столу або чого-небудь іншого — будь ласка! Беріть викрутку в руки і просто поставте одне ліжко на інше! Трансформація закінчена, чіпляйте стійку сходи, закріплюйте конструкцію болтами — справу зроблено!

На додаток до всіх переваг і зручностям даної моделі, хочеться звернути Вашу увагу на два об’ємних ящика, які розташовані в нижній частині ліжка! Відмінна ідея — де є діти, там завжди море іграшок і їх потрібно кудись -небудь швиденько прибирати. Та ще так, щоб нічого не загубилося, ось тут-то на допомогу Вам прийдуть вище згадані шухлядки! Краса!

Двохярусне ліжко трансформер Ясна від Аурель

Купити дитяче ліжко трансформер Ясна від виробника Аурель можна у нас на сайті. Ціну уточнюйте у менеджера по телефону: +380930455522, +380960455522

Хочеться відзначити, що двохярусне ліжко трансформер Ясна виконане з високоякісного дерева благородної породи — бука. Маючи щільну структуру і дуже красиву деревину, бук має ще й необхідну міцність і зносостійкість. А це, погодьтеся, зовсім не маловажно у виготовленні ліжок для дітей! Хто, як не наші діти перебувають весь час у русі, постійно прагнуть освоїти все нове, перевіряють на міцність, б’ються подушками і використовують ліжко зовсім не за призначенням — в якості батута! Бук в змозі витримати і це!

Купити ліжко трансформер Ясна від Аурель для дитячої кімн

Характеристика дворярусного дитячого ліжка Ясна:

  • Матеріал: Бук (масив)
  • Покриття: Італійський лак
  • Підстава під матрац: Ламелі
  • Висота підголів’я: 180 см
  • Висота ізніжжя: 180 см
  • Ліжко укомплектоване гнутими ламелями з букової фанери товщиною 8мм.

Купити Двохярусне ліжко трансформер Ясна від Аурель для дитячої кімн

Додатково підсилює його міцність спеціальне лакове покриття, виготовлене на водяній основі. Застосовуються тільки екологічно чисті лаки, виготовлені в Італії — італійці поганого не придумають! Творці даного дитячого ліжка подбали ще й про поставу ваших дітей! Дизайнерами сконструйовані особливі ортопедичні матраци, в основі яких лежить все той же міцний бук, з якого виготовлені спеціальні ламелі. Завдяки гратчастим основам ліжечка відбувається провітрювання — повітря в кімнаті постійно циркулює і, заодно, просушує і вентилює ліжко і матрац.

Купити дитяче ліжко трансформер Ясна від виробника Аурель

Доставка дитячого ліжка від Аурель:

по Україні (в Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді можливе складання нашими фахівцями). Доставка здійснюється протягом 1-3 днів з моменту надходження на склад постачальника.

Також Ви можете переглянути дитяче ліжко Маріо

Related Posts