Дитяче Ліжко Маріо Аурель Україна

Дитяче Ліжко Маріо елегантне рішення для дитячої спальні, воно виготовлене ​​з натурального дерева — бука. Простота і функціональність цього виробу дозволяє йому з легкістю вписуватися навіть в хитромудрий сучасний дизайн. Але ліжко не тільки гарне, воно ще й функціональне.

Купити дитяче Ліжко Маріо Аурель Україна

Дитяче дерев’яне ліжко Маріо може використовуватися не тільки в якості спального місця. З часом його можна буде переобладнати під звичайний диван. Випускається ліжко в різних кольорах, Ви можете самостійно обрати відповідний колір.

Купити дитяче Ліжко Маріо

Купити дитяче дерев’яне ліжко Mario від виробника Аурель можна у нас на сайті. Ціну уточнюйте у менеджера по телефону: +380930455522, +380960455522

Характеристика дитячого ліжка з дерева Маріо:

  • Матеріал: Бук (масив)
  • Покриття: Італійський лак
  • Підстава під матрац: Ламелі
  • Висота підголів’я: 81 см
  • Висота ізніжжя: 81 см

Купити дитяче дерев’яне ліжко Mario від виробника Аурель

Ламелі виступають в якості підстави даної моделі, вони амортизують ефект на хребет, що проявляє оздоровчий ортопедичний ефект і створюються умови для максимальної релаксації. Так само, за допомогою гратчастої підстави, відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, що допомагає продовжити термін служби матраца.

Купити дитяче дерев’яне ліжко Mario

Доставка дитячого ліжка від Аурель:

по Україні (в Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді можливе складання нашими фахівцями). Доставка здійснюється протягом 1-3 днів з моменту надходження на склад постачальника.

Також Ви можете переглянути дитяче ліжко Амелі

Related Posts