Кутовий диван Simon GPsofa від Nicolas

Купити кутовий диван Simon GPsofa від Nicolas

Кутовий диван Simon GPsofa від Nicolas

Кутовий диван Simon GPsofa від Nicolas

Диван Simon кутовий від румунського виробника  GPsofa має стильний модерновий дизайн.

Розмір: 310х110х260

Ціну на диван Сімон уточнюйте у менеджера по телефону.

Спальне місце дивана кутового Сімон може бути двох розмірів: 140х195 і 160х195.

Ціна на Simon GPsofa постачальника Nicolas залежить від вибору оббивки і розкладки — уточніть у менеджера.

кріплення підголівників дивану Симон розміри дивану Сімон Ніколас Кутовий диван Сімон Ціна на Simon GPsofa постачальника Nicolas

Дуже зручний і функціональний диван румунської фірми GPsofa. Кутовий диван зі спальним місцем буде завжди доречним, якщо ви маєте велику родину або у вашому будинку часто бувають гості. Розкладка виготовлена з високоякісного металу і комплектується легким матрацом.

Розкладка спального місця (Міленіум) дуже зручна, при відкритті спального місця, подушки переміщуються вниз і не заважають. Таким чином не потрібно постійно їх знімати й ставити на місце. Постільну білизну дуже зручно тримати у коробі, який вмонтовано у дивані  Simon.

Матеріал оббивки дивана може бути на вибір — екошкіра двох видів, різних кольорів (наявність уточнюйте у менеджера). Дивани виготовлені, знаходяться на складі у поставщика і можуть бути доставлені до Вас на протязі 1-2 днів. Вартість і варіанти доставки уточнюйте по телефону.

Куточок Сімон GPsofa Nicolas облаштований зручними підголівниками, які можуть змінювати кут нахилу — це дозволяє максимально комфортно розташуватися на ньому для повноцінного відпочинку або перегляду телевізора.

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Рівне, Львів, Ужгород, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Також рекомендуемо подивитись схожу модель Сідней та весь каталог меблів