Диван Онікс лінійний від ЛВС

Диван Онікс лінійний (прямий) від ЛВС — це елегантна прикраса для будь-якої кімнати і дуже комфортне і м’яке місце для відпочинку. Прямий диван Онікс являє собою продовження однойменного модельного ряду. В дивані вбудована американська розкладачка для гостьового сну, так само можна встановити розкладачку Седафлекс. Всі чохли подушок дивана знімні, що дуже зручно в чищенні дивана.

Особливістю цього дивана є можливість набирати його секціями, що дозволяє зробити практично будь-який розмір дивана.

Купити  диван  Онікс можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Диван Онікс лінійний від ЛВС Диван Онікс Крісло Онікс  від ЛВС Диван Онікс  ЛВС

Матеріал корпусу — натуральне дерево хвойних порід і багатошарової березової фанери. Наповнення — ППУ і комфорель (кулькоподібним штучним пухом). Диван також можна замовити з дерев’яними накладками

Зателефонуйте менеджеру, і Вас проконсультують з усіх питань — можливі тканини, в яких виготовляється диван, можливість зробити індивідуальний розмір, терміни виготовлення та способи доставки та оплати.

  • Виробник: ЛВС
  • Модель: 094422
  • Наявність: Є в наявності

Доставка дивану Онікс від ЛВС:

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгорож, Чернівці, Рівне, Львів, Хмельницьк, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Рекомендуємо переглянути Шкіряний диван Армстронг  а також Кутовий диван Вермонт від ЛВС

Related Posts