Спальня Жозефіна горіх ЛВС

Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС

В Україні даний Торговий дім займає одне з провідних місць по продажу спалень. Торговий дім «ЛВС» весь час слідкує за свіжими ідеями в сфері меблевого виробництва, гармонійно й поступово розвивається, постійно пропонуючи покупцеві нові рішення, вдосконалюючи сервіс. Так, як кожна спальня виконана з особливою унікальністю і неперевершеністю.

Даний класичний спальний гарнітур від компанії ЛВС, має досконалий дизайн, мінімум декору, всі прикраси витончені і красиві, кожен елемент продуманий до дрібниць. Однією з переваг цієї китайської спаленки є її ціна. Виготовлена вона повністю з МДФ високої якості в Китаї.

Цей фактор істотно знижує ціну на Спальню і робить її дуже привабливою спальнею в класичному й витонченому стилі. Для шанувальників м’якого підголів’я є можливість замовити в комплект ліжко з м’яким підголів’ям двох розмірів — 1.6 і 1.8.

Декор підніжжя і підголів’я, за окрему плату можна покрити золотом, при цьому елементи спальні повністю перевтілюються (див. Фото спальні).

Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС

Вся спальня Жозефіна в кольорі горіх від компанії ЛВС складається з таких елементів:

Ліжко Жозефіна горіх двоспальне в класичному стилі. Ліжок в комплект можна вибрати декілька: з твердим підголів’ям і з м’яким підголів’ям, розмірами спального місця 1,6 і 1,8. Ліжко продається без матраца, його потрібно куповувати окремо. Матрац встановлюється на меблеві щити, які кріпляться до царги і мають додаткові опори — це забезпечує надійну і тривалу службу ліжка Жозефіна. Розміри: 2140х2059х1401 і 2140х1889х1331

Комод На 4 ящики досить місткий і має правильну висоту. Чотири ящики можна заповнити білизною та одягом, а висувна ніша може служити для різних дрібних речей, наприклад – всіляких жіночих прикрас . 780х450х1209

Шафа, може бути в комплекті спальні на 4 двері і на 6 дверей, обидві шафи йдуть з дзеркальними центральними фасадами. Шафи: 2120х625х2335 і 2396х617х2357

Столик туалетний відкритого типу, велика і зручна стільниця, дві місткі тумбочки і величезне дзеркало не залишать байдужою будь-яку модницю. 1566х506х1921

Приліжкові тумби мають два висувних ящика і нішу, направляючі — телескопічні, метал. Розміри: 646х440х697

Пуф в спальню Жозефіна горіх обтягнутий тканиною з візерунками. Буде невід’ємним елементом Вашої спальні. 500х370х530

Виробництво: Китай фабричний
Матеріал: МДФ
Колір — Горіх

Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС Спальня Жозефіна горіх ЛВС

Доставка спальні Жозефіна в горіховому кольорі:

по Україні (у Києві, Львові, Ужгороді, Рівному, Луцьку, Івано-франківську можлива збірка нашими фахівцями). Можливий самовивіз або відправка Новою Поштою в будь-яке місто.

Ціна на гарнітур Жозефіна залежить від комплектації. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером:  +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Рекомендуємо також подивитися спальня Селена

Увага! На фото спальні показані обидва варіанти — з позолотою і без неї. Стандартний варіант — без позолоти і її нанесення оплачується додатково.

Related Posts