Жозефіна ЛВС спальня білого кольору

Спальня Жозефіна  являється новинкою в модельному ряді фабрики ЛВС вже завоювала серця не тільки продавців, а й покупців меблів. Враховуючи те, що спальні знаходять все більшу популярність в Україні, торговий дім ЛВС вчасно врахував цю тенденцію.

Жозефіна ЛВС спальня білого кольору шкаф білий на 5 дверей декор кроваті кровать з твердим ізголівям

Дана спальня є свого роду «золотою серединою» у розділі класичних гарнітурів.  Причин цьому декілька:

— Відмінна якість складання елементів, висока якість фарбування роблять Жозефіну лідером за якістю серед китайських спалень.

— Матеріал МДФ має відмінні характеристики міцності, вологостійкості та довговічності, нічим не поступається дереву, а за вартістю МДФ набагато дешевше.

— Декорована Жозефіна  вельми витончено – маючи оригінальні візерунки на підголів’ї ліжка, різьблені елементи ніжок і балясину шафи, й витонченого  туалетного столику. Правильні й досконалі  форми у всьому гарнітурі роблять її витонченою і елегантною.

— Можливість вибрати різні розміри ліжок (1,6 і 1,8 х 2), в ліжку може бути м’яке підголів’я (оббите екошкірой), і тверде (див. фото спальні )

Для уточнення ціни на спальні Жозефіна біла зверніться до менеджера за номером +380631559274 +380969870276. Він прорахує комплект, який Вас цікавить і обумовить умови доставки. Гарнітур доставляється клієнту у фабричних упаковках. Доставка відбувається в будь-яке місто України.

Наповнення шкафа комод високий та тумба ЛВС ліжко Жозефіна ЛВС мягке головне ліжка Жозефіна ЛВС

 У спальний гарнітур Жозефіна входять такі елементи:

  •  Ліжко Жозефіна  двоспальне з плавно вигнутим підголів’ям двох розмірів спального місця — 1,6 і 1,8х2. Підголів’я ліжка може бути двох варіантів — м’яке і тверде. М’яке підголів’я з екошкіри, яке стягнуте декоративними гудзиками — прекрасно виглядає, не мажеться. Ліжко з м’яким підголів’ям має вартість трохи більшу. Розміри: 2140х2059х1401 і 2140х1889х1331
  •  Комод на 4 ящички має невисокі ніжки, декор балясину прикрашений різьбленням, також над ящичками є невелика висувна ніша для зберігання дрібних речей. Направляючі ящиків металеві,мають принцип телескопа.Розміри 780х450х1209
  •  Шафа Жозефіна на 4 і на 6 дверей з дзеркалом. Бічні фасади шаф вигнуті, центральні фасади з вбудованими дзеркалами. Шафи: 2120х625х2335 і 2396х617х2357
  •  Столик туалетний з дзеркалом відкритого типу, велика і зручна стільниця, дві тумби з боків. Широке дзеркало йде в комплекті.Розміри 1566 х506х1921
  •   Приліжкова тумба має два ящички і висувну нішу, направляючі — телескопічні, метал. Розміри: 646х440х697
  •  Пуф обтягнутий тканиною з візерунками. Розміри: 500х370х530

Виробництво: Китай фабричний (гарантовано висока якість)

Матеріал: МДФ

Колір — слонова кістка, в елементах фасадів, підніжжя і декору є контурна затемнена лінія (див. Фото спальні)

 Доставка спальні Жозефіна біла ЛВС:

по Україні (у Києві, Львові, Ужгороді, Луцьку, Тернополі, Івано-франківську можлива збірка нашими фахівцями). Можливий самовивіз або відправка Новою Поштою в будь-яке місто.

Ціна доставки і установки обговорюється з менеджером індивідуально.

Рекомендуємо також подивитися  спальню Софі з масиву та всі меблі на сайті

Related Posts