Стінка Жозефіна (Joss)

Стінка Жозефіна (Joss) завжди, при будь-яких ситуаціях і обставинах зможе тільки радувати Вас і викликати позитивні відчуття щодо своєї якості виготовлення та ефективності зовнішнього вигляду.
Купити стінку Жозефіна можна як для вітальної кімнати, так і чудово вона зможе виглядати і в їдальні, вигідно доповнюючи і освіжаючи домашній інтер’єр, роблячи його перспективним, відкритим і цікавим.

Стінки Жозефіна в білому виконанні під ясен допоможуть визначитися зі своїм вибором, при цьому заявлена ціна буде точно відповідати вартості одержуваної в нашому магазині меблів. Простота конструкції, легкість каркасу, максимальна функціональність, відкритість і практичність — ось чому Ви віддасте перевагу обравши цю дивовижну стінку.

Стінка Жозефіна (Joss) - Купити білу стінку у Чернівцях

Ціна на стінку Жозефіна у вітальню  від Joss залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

Розміри: 3120 х 530 х 2270

  • Виробник: Joss
  • Модель: 120946
  • Наявність: Є в наявності

Доставка білої стінки Жозефіна (Joss):

по Україні (у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях можлива збірка нашими фахівцями). Можливий самовивіз або відправка Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ціна доставки і установки спальні уточнюється у менеджера індивідуально.

Рекомендуємо переглянути Стінку Мішель від Joss а також весь каталог стінок

Related Posts