Мілан Nicolas

Купити щкіряний диван Milan (Nicolas) у Чернівцях,Львові

Купити Шкіряний диван Мілан від Nicolas у Чернівцях

Шкіряний диван Мілан від Nicolas

Стильний шкіряний диван Мілан (Milan) представлений на ринку України як елемент серії Мілан Nicolas. Торговий дім Nicolas вже більше десяти років займається поставками якісних меблів з Китаю.

Шкіряний диван Мілан від Nicolas Купити Шкіряний диван Мілан від Nicolas Шкіряний диван у вітальню Мілан фото

Шкіряний диван Мілан від Nicolas має розкішний вигляд і при цьому дуже практичний. Шкіряні меблі завжди надавали інтер’єру особливий шарм. Надійність шкіри, в якості оббивки дивана дозволить з легкістю встановити диван Мілан як у вітальню, так і в офіс.

диван мілан від Ніколас купити у Львові

Купити шкіряний диван Мілан від Nicolas можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Характеристика шкіряного дивану Мілан Nicolas:

Диван оснащений американською розкладачкою, що дозволяє йому з легкістю перетворитися в ліжко. Для розкладання дивана потрібно всього лише зняти верхні подушки і потягнути трохи вгору і на себе розкладачку.
Складання відбувається в зворотному порядку без використання сторонніх пристосувань. На розкладачці є стандартний ППУ матрац товщиною 8 см. Такий матрац цілком підійде для чудового відпочинку при не дуже частому використанні.

Каркас шкіряного дивану Мілан виготовлений з натурального дерева — Гевея. Гевея часто використовується у виготовленні меблів і прекрасно витримує навантаження, тому диван від Nicolas буде служити довго і надійно.

Купити диван Мілан від Nicolas можна разом з кріслом. Крісло Milan має зручні габарити і впишеться в будь-який інтер’єр. Крісло Мілан має вбудовану функцію — реклайнер, що дозволяє легким рухом руки перевести його в напівлежаче горизонтальне положення для максимального відпочинку сидячи.

Шкіряний диван для вітальні Мілан фото шкіряний диван мілан фото Шкіряний диван Мілан від Nicolas Купити Шкіряний диван Мілан Nicolas

  • Розміри: (д * ш * в):
  • Диван: 202х76х85 см;
  • Крісло: 107х76х85 см;

Доставка шкіряного дивану Мілан від Nicolas:

Купити шкіряний диван Мілан і крісло — реклайнер можна в трьох доступних кольорах (зображені на фото) через наш інтернет — магазин меблів. Доставка по Києву безкоштовна, в інші міста (Львів, Чернівці, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль) Перевізниками України.

Рекомендуємо ознайомитися із: