Шкіряний диван Мілан від Nicolas

Стильний шкіряний диван Мілан (Milan) представлений на ринку України як елемент серії Мілан Nicolas. Торговий дім Nicolas вже більше десяти років займається поставками якісних меблів з Китаю.

Шкіряний диван Мілан від Nicolas Купити Шкіряний диван Мілан від Nicolas Шкіряний диван у вітальню Мілан фото

Шкіряний диван Мілан від Nicolas має розкішний вигляд і при цьому дуже практичний. Шкіряні меблі завжди надавали інтер’єру особливий шарм. Надійність шкіри, в якості оббивки дивана дозволить з легкістю встановити диван Мілан як у вітальню, так і в офіс.

диван мілан від Ніколас купити у Львові

Купити шкіряний диван Мілан від Nicolas можна на нашому сайті. Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Характеристика шкіряного дивану Мілан Nicolas:

Диван оснащений американською розкладачкою, що дозволяє йому з легкістю перетворитися в ліжко. Для розкладання дивана потрібно всього лише зняти верхні подушки і потягнути трохи вгору і на себе розкладачку.
Складання відбувається в зворотному порядку без використання сторонніх пристосувань. На розкладачці є стандартний ППУ матрац товщиною 8 см. Такий матрац цілком підійде для чудового відпочинку при не дуже частому використанні.

Каркас шкіряного дивану Мілан виготовлений з натурального дерева — Гевея. Гевея часто використовується у виготовленні меблів і прекрасно витримує навантаження, тому диван від Nicolas буде служити довго і надійно.

Купити диван Мілан від Nicolas можна разом з кріслом. Крісло Milan має зручні габарити і впишеться в будь-який інтер’єр. Крісло Мілан має вбудовану функцію — реклайнер, що дозволяє легким рухом руки перевести його в напівлежаче горизонтальне положення для максимального відпочинку сидячи.

Шкіряний диван для вітальні Мілан фото шкіряний диван мілан фото Шкіряний диван Мілан від Nicolas Купити Шкіряний диван Мілан Nicolas

  • Розміри: (д * ш * в):
  • Диван: 202х76х85 см;
  • Крісло: 107х76х85 см;

Доставка шкіряного дивану Мілан від Nicolas:

Купити шкіряний диван Мілан і крісло — реклайнер можна в трьох доступних кольорах (зображені на фото) через наш інтернет — магазин меблів. Доставка по Києву безкоштовна, в інші міста (Львів, Чернівці, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль) Перевізниками України.

Рекомендуємо ознайомитися із:

Related Posts