Ортопедичний матрас Organic Alfa Sleep & Fly

Ортопедичний матрас Organic Alfa Sleep & Fly володіє високою жорсткістю. Заснований на блоці незалежних пружин IQ Spring з використанням латексу і природного матеріалу Eco felt.

Купити матрас sleep fly organic alfa

Склад матрасів серії Sleep & Fly Organic Alfa:

  1. Чохол bio cotton
  2. Bio latex
  3. Eco felt
  4. Пружинний блок IQ Spring
  5. Eco felt
  6. Bio latex
  7. Чохол bio cotton

Колекція Органік включає 5 моделей ортопедичних анатомічних матраців, які створені з екологічних матеріалів. Така сировина не завдає шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу.

Купити ортопедичний матрас Organic Alfa Sleep & Fly можна у нас на сайті. Ціну уточнюйте у менеджера по телефону: +380930455522, +380960455522

Купити ортопедичний матрас Organic Alfa Sleep & Fly

Ортопедичний матрас Organic Alfa Sleep & Fly володіє високою жорсткістю. Заснований на блоці незалежних пружин IQ SpringIQ Spring «Розумні пружини» маскімально підлаштовуються під зміни навантаження тіла. При цьому забезпечує м’якість і оптимальну підтримку. Основною перевагою такої системи є особлива форма: пружина володіє «вузькою талією» і широкою підставою, яка здійснює функціональну підтримку хребта. Внаслідок такої функціональності, в пружині IQ Spring зосереджено кілька ступенів жорсткості. Що гарантує відчуття комфорту для будь-якої людини. Основні переваги блоку пружин IQ Spring : комфорт, необмежена вага, великий термін експлуатації.

 Eco felt - екологічно чистий матеріал, який складається з волокон бавовни і шерсті.Захистом м’яких шарів матрасу Organic Alfa Sleep & Fly є екологічно чистий матеріал, який складається з поєднанням волокон вовни та бавовни. Основна функція Eco felt — збільшення жорсткості, зносостійкості, багаторічна експлуатація. Eco felt — екологічно чистий матеріал, який складається з волокон бавовни і шерсті. Компонентами рослинного походження служать волокна вовни, льону і джуту. Використання такого матеріалу збільшує зносостійкість і жорсткість. Відмінний захист внутрішнього наповнення від блоку пружин, що збереже особливі характеристики і властивості виробу після тривалої експлуатації.

Bio latex - м'який шар, що володіє пружністю і еластичністю натурального матеріалуBio latex — м’який шар, що володіє пружністю і еластичністю натурального матеріалу, із соку каучукового дерева. Рослинна Походження Bio latex дозволяє зберігати свої властивості протягом 20 років. Особлива структура подібна до будови бджолиних сот з осередками, наповненими повітрям. Матеріал здатний витримувати високий тиск і чудово відновлює свою форму. Bio latex вбирає вологу, має відмінні властивості, є гіпоалергенним і запобігає появі і розмноженню мікроорганізмів і пилових кліщів.

матрац Органік Альфа від Sleep & FlyМатеріал bio cotton відрізняється особливою структурою, завдяки якій відбувається активна повітряна циркуляція. bio cotton витримує великі навантаження, дозволить дихати шкірі і не електризується. Матеріал створить оптимальний мікроклімат, що дуже важливо для міцного здорового сну.

Доставка матрасу Органік Альфа від Sleep & Fly:

по Україні (в Києві, Львові, Івано-Франківську, Житомирі, Cумах, Харкові). Доставка здійснюється протягом 1-3 днів з моменту надходження на склад постачальника.

Рекомендуємо переглянути Ортопедичний матрас Екстра Латекс (Latex Extra) Sleep&Fly

Related Posts