Меблі для вітальні CF-8053 «Беатріче» (біла)

Меблі для вітальні CF-8053 «Беатріче» (біла) — це візитна картка для гостинних господарів будинку, де панує гармонія і домашній затишок. Купити вітальні меблі, значить, зробити подарунок собі і своєму дому. Меблі з Китаю давно і міцно закріпилися на українському ринку і користуються заслуженим попитом і повагою у покупців, які роблять вибір на користь класичних меблів для вітальні.

Ціна на стінку Стінку CF-8053 «Беатріче» (біла) у вітальню  залежить від поставщика. Уточнити її можна, зателефонувавши за номером: life +380930455522 Kyivstar +380960455522 (робимо хороші знижки).

Меблі для вітальні CF-8053 «Беатріче» Фабрика «Беатріче» почала постачати колекцію меблів у вітальню в Україну в 2012 році. Меблі для вітальні відразу ж стали фаворитом серед продажів меблів аналогічної серії. Білу вітальню CF-8053 «Беатріче» вибирають люди з тонким оригінальним смаком, вносячи нотку новизни в інтер’єр свого будинку.

Колір меблів для вітальні CF-8053 «Беатріче» — молочно білий з з патинуванням, присутнє класичне гравірування. Матеріал-ламінований МДФ.

Доставка меблів для вітальні CF-8053 «Беатріче»:

по Україні (у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Мукачеві,  Житомирі можлива збірка нашими фахівцями). Можливий самовивіз або відправка Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ціна доставки і установки спальні уточнюється у менеджера індивідуально.

Рекомендуємо переглянути Стінку CF-8053 Беатріче (горіх) а також каталог меблів у вітальню

Related Posts