Диван Верона (Verona) Nicolas

Купити шкіряний диван Verona

Диван Верона (Verona) Nicolas

Диван Верона (Verona) Nicolas

Диван Верона (Verona) із серії китайських диванів Nicolas. Торговий дім Nicolas більше десяти років імпортує якісні дивани та корпусні меблі з Китаю. Якість імпортованих диванів підтверджено роками безперервного використання.

Шкіряний диван поєднує в собі класичну елегантність і неперевершену м’якість посадки. Коли виникає потреба купити диван у квартиру або офіс, важливим фактором є його зовнішній вигляд, практичність у використанні, тому диван Верона в цьому плані підходить для будь-якого інтер’єру. Його модний дизайн, позначений у плавних, округлих лініях і класична стриманість буде добре виглядати в будь-якій кімнаті: просторій вітальні, робочому кабінеті, невеликій затишній спальні або презентабельному холі. А шкіряна оббивка надає дивану особливий шарм і гарантію довговічного використання.

Диван Верона Диван Верона від Ніколас Шкіряний диван Верона Верона диван шкіряний від Ніколас

Купити шкіряний диван  у вітальню Verona можна на нашому сайті, ціна буде залежати від комплектації і оббивки.  Уточнити  можна, зателефонувавши за номером: +380631559274 +380969870276 (робимо хороші знижки).

Характеристика шкіряного дивану Verona:

У Veroni встановлено механізм розкладки — американська розкладачка, яка легко розкладається в просторе ліжко. У конструкції вбудований матрац з ППУ, товщиною 8см. Таке спальне місце відмінно підійде для гостьового нечастого користування.

Каркас дивана дерев’яний, з масиву натурального дерева — Гевеї. Гевея часто використовується у виготовленні меблів і прекрасно витримує навантаження, тому диван від Nicolas буде служити довго і надійно.

Є можливість купити до 3-х місцевого дивану крісло — реклайнер і 2-х місний диван реклайнер.

Реклайнер, дозволяє легким рухом руки перевести його в напівлежаче горизонтальне положення для максимального відпочинку сидячого.

Розміри (д * ш * в):

Диван 3-х місний: 200*77*86 см;

Диван 2-х місний: 157*77*86 см;

Крісло: 104*77*85 см;

Виробник: Nicolas
Модель: 013304
Наявність: Є в наявності

Доставка дивану Verona від Nicolas:

Доставку дивану ми можемо зробити в будь – яке місто України (Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Рівне, Львів, Хмельницьк, Київ…) Менеджер проконсультує Вас про ціну доставки та строки.

Рекомендуємо переглянути Шкіряний диван Бостон від Nicolas а також каталог меблів сайту